نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد

با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان یزد
تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد

عباس دهقان معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان در این مراسم  ودر جمع کارکنان ناحیه دو، رمز موفقیت مدیرهر دستگاه  را همدلی و روابط انسانی بین شخص مدیر و سایر کارکنان آن دانست و دکتر ارجمندی مدیر آموزش و پرورش را نمونه بارز یک مدیر موفق در این زمینه و در هر زمینه دیگر کاری عنوان کرد.

در ادامه دکتر ارجمندی در سخنانی از همکاری صمیمانه پرسنل تحت مدیریت خود در طول سنوات مسئولیت خود به عنوان مدیر آموزش و پرورش تجلیل کرد.

سپس اسماعیلی زاده سرپرست آموزش و پرورش ناحیه دو، ضمن سپاس از راهنماییها و روابط حسنه دکتر ارجمندی با تمام همکاران اعم از اداره و مدارس،  بخشهایی از شیوه نامه ی ساماندهی نیروی انسانی در سال تحصیلی آتی را تبیین و خواستار چاره اندیشی همه همکاران به ویژه معاونین و کارشناسان آموزش هرمقطع جهت جلوگیری از بسط این چالش در مدارس شد و افزود : وظیفه ما تامین و سازماندهی نیروی انسانی در کلاس درس روز اول مهرماه است که دانش آموزان ، خانواده ها و مدیران مدارس با کمترین دغدغه به استقبال سال تحصیلی جدید بروند.

در پایان این جلسه که روسای ادارات روابط عمومی و حراست اداره کل نیز حضور داشتند، ابلاغ مدیر کل آموزش و پرورش استان به آقای اسماعیلی زاده به عنوان سرپرست آموزش و پرورش ناحیه دو قرائت و تقدیم وی شد و از زحمات مدیر سابق تجلیل به عمل آمد.

 یادآوری می نماید دکتر ارجمندی نیز به عنوان معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد معرفی گردید.

 

آدرس کوتاه: