نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

با حضور فرماندار یزد:

آئین کلنگ زنی احداث آموزشگاه 12 کلاسه حاج علی گندمی برگزار گردید.

مصطفی سالاری فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد در این مراسم  طی سخنانی گفت: اگر بخواهیم آینده ایران را بسازیم باید زمینه ی تعلیم و تربیت فرزندان آن را فراهم کنیم که به یقین اینکار مهمترین و موثرترین کار است و در اولویت سایر مباحث کاریست.

وی اقدام خیر مدرسه ساز جهت احداث آموزشگاه جدید را ستود و تاکید کرد : این حرکت نشانه این است که خیر محترم به آینده دانش آموزان سرزمین خود هم ارزش قائل بوده و هم امیدوار است.

در ادامه رادمنش عضو مجمع خیرین مدرسه ساز استان یزد با ارائه گزارشی از کمکهای خداپسندانه خیرین مدرسه ساز به آموزش و پرورش استان گفت: این خیرین در سال 96 مبلغ پنجاه میلیارد تومان و در سال  جاری 37 میلیارد تومان به آموزش و پرورش استان یزد کمک کرده اند.

وی افزود: به احداث تعداد 360 مدرسه جدید در سطح استان نیاز داریم که تعداد 60 واحد آن باید در بافت های جدید و بقیه تحت عنوان تخریب ساختمان غیر استاندارد قبلی و احداث ساختمان جدید صورت گیرد.

سپس دکتر ارجمندی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان، آموختن درس اخلاق  و ادب در فضای فیزیکی استاندارد توسط دانش آموزان را زمینه ساز جامعه سالم کشوری و جهانی دانست و افزود: نیت خیر عزیزان مدرسه ساز باعث تغییرات و اثرات مفید دانش آموزان این مدارس بر فرهنگ و هویت اجتماع می شود.

همچنین اسمعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد از عمل خیر خداپسندانه این خیر مدرسه ساز تجلیل و تاکید کرد 35 درصد مدارس فعلی نیاز به مرمت و بازسازی دارند که امیدواریم با کمک خیرین بتوانیم به این امر را به مرحله عمل برسانیم.

در پایان این مراسم کلنگ احداث دبستان 12 کلاسه حاج علی گندمی به زمین زده شد.

 

آدرس کوتاه: